Emziren Anne

Mart 31, 2014

1 kişi;
Esra Gür'dü, ailesinin ortanca kizi, ailenin Aça'sı, erken kaybettiği babasının "diğer ikisi evlenir, Esra beni bırakmaz" diyerek bel bağladığı, arkadaşlarının komiği, sevgilisinin paşası. Sonra Esra Tenekecioğlu oldu; babasının umutlarını boşa çıkartarak ilk evlenen ve anne evinin ilk ayrılanı, arkadaşlarının Siyaset Bilimci akademik başucu gereksiz bilgiler kaynağı, evinin çömez ve leyla hanımı.

2 kişi;
Esra'nın ilk gördüğü anda " tam kız babası olacak adam" dediği, o an beridir yanından ayrılmadığı Göksel T. Bütün Freudian yaklaşımları desteklercesine gidip Esra'nın arayıp bulduğu babasının kopyası, kocası, biricik paşası:) Insanların neden evlendiğini Esra'nın anlamasını sağlayan adam.

3 kişi;
Esra'nın - bu taze blogun yazarı bendenizin karnını 11 buçuk haftadır mesken tutmuş kişi. 11 haftadır beni işlevsiz kılacak kadar beynimde tilkiler döndüren,  doğru düşünmeme engel olan kişi.  Bacak kadar boyuyla beni ve sevgilimi, 8 senelik birlikteliğimizi,  hayatımızı hiç bize danışmadan " aile" ye çeviren kudretli kişi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Siz ne dersiniz?