Emziren Anne: It's a boy!!

Mayıs 05, 2014

It's a boy!!

Veeeee bugün kesin görüntüyü aldik. Bir oğlumuz olacak:) Peki bu bilgiye gelene kadar neler yaşadım?
Bundan 10 gün önce aylik aylık rutin kontrol icin doktor a gittiğimizde bir türlü cinsiyeti göstermemisti. Bacaklari carpraz yapıp altina alıp oturmustu; biz de Göksel'le hevesikiz kursagimizda dut gibi kaldiydik doktorun odasının önünde.  10 gün sonra bir test icin kan vermem gerektiğini ve o yuzden tekrar gelmem gerektiğini;  o zaman gorebilecegimizi soylediginde ise teselli armağanı kazanmış gibi  onumdeki 10 günü maksimum seviyede uyku ile ne kadar cabuk gecirebilecegimi hesaplamaya başlayarak gulumseyebilmistim.
Cook coook uzun gibi gelen bu 10 gün tabii ki gecti ve bugüne geldik:)
Doktor geçen sefer ; " bir dahaki sefere tatlı ye gelmeden; tatlıyi severler hareket ederler." dediği için; bu sabah kahvaltida işimi garantiye alıp (!) Yarim kavanoz nutella yi hallettim!!:) nutella yi ekmege surup sürüp istediğim kadar yiyip ve de bunu vicdan azabi, kalori sıkıntısı cekmeden, aksine son derece meşru ve ulvi bir amaç ugruna yapıyor olmanin verdigi hakli gurur ve magrurlukla şuuru kaybedip baya baya yarim kavanoz yemişim de Göksel haber verince fark edebilmişim:)
Amaaaa olur mu??? Cok akıllı davranıyor, kurnazca işimi garantiye alıyorum ya hani. Ben nutella yedikce karnımda kendini gizlemeye çalışan bebeğim çaresiz bir şekilde tadina vardığı cikolatanin buyusune kapılıp kendini kapamayi unutacak ve biz onun ne olduğunu göreceğiz!  Ha ha! Iste mükemmel plan!! :) ( Bunu aynen kendi kafamda cok zekice kurgularken yasadigim saçma boburlenmeyi hissettiğim gibi yazdim ki tuhafligi biraz da olsa anlayın ve gülün:))
Gelin görün ki doktor karna ultrasonu dayar dayamaz ilk karşımıza cikan bacak kemikleri ortada kalca kemigi ve iki bacagin arasindan bize "huuu huuuu" diyen kucuk uzuv!  ( oğlum, ilerde bunu okurken buraya küçük yazdım diye bozulursan bil ki; küçük derken senin gibi 15 cm lik bir cenin için küçük; ama eminim ilerde kendi rüştünü ispat ederek insanlik için büyük olduğunu gostereceksin! :))

Şimdi acaba bir oğlum olacak diye mi sevineyim, başarıyla bir terzi titizliginde icra ettigim planim kusursuzca işledi ve ilk anda cinsiyeti gördük diye mi boburleneyim valla bilemedim:) zaten Göksel'i de erkek olduğunu öğrendikten sonra aldi bir gulumseme bir anlamsiz kahkaha:) Doktor Bey orda efenim boyu şu kadar  kilosu şu kadar diye anlatiyor: biz iki tuhaf leyla leyla siritarak bos bakışlarla hayallere dalmış gitmisiz, doktora " himmm hi hiii . Hiiii evet. Hiiii  cok guzel evet." diye dinlermiş gibi kafa sallıyoruz.

 Hiç düşünmedim ne isterim ne olsun cinsiyeti diye. Oğlum kizim demedim, birine alışır diğerinden soğurum diye.  Bir anda oğlum diyince çok hoş oldum; cok iyi oldu pek guzel hismiş dedim. Ben dedigim gibi 3 kızın ortancasiyım. Erkek bana cok yabancı.  Erkek bana gore yetişkin olur bir tek, küçüğünü sevimlisini gormedim ki. :) sakalsiz yumusak yanaklisini öyle opmedim hic:)

Her cümlenin sonuna gülücük koyduğumu farkettim; kusuruma bakmayın.  Bugun bana bir haller bir leylalik geldi ki ohoooo ooo. Hep bir sırıtma:)
Uzun lafın kısası 3 umuzun 1 incisi, bugun bize 3 un birini gösterdi:)  ( soylemesem olmazdi ama!:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Siz ne dersiniz?